BİZ DENEYİMLİ BİR EKİBİZ

MaviGrafik, tüm müşterilerine yüksek kaliteli ama uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktadır. Tasarım ekibimiz, müşterilerimizin isteklerini dikkatlice takip ederek ve süreç boyunca müşteri ile iletişim kurarak yenilikçi ve ilham verici tasarımlar yaratır. Tasarım ekibimizin uzmanlığı baskı malzemeleri, broşürler, illüstrasyon, markalaşma, web tasarımı ve çok daha fazlasından oluşur. Baskı bölümümüz, kartvizitten geniş formatlı banner'lara kadar her şeyi üretir.

HİZMET

TASARIM

NEDEN BİZ?

MaviGrafik olarak en çok mutlu müşterilere sahip olmayı önemsiyoruz ve mümkün olan en iyi deneyimi yaratmaya çalışıyoruz. MaviGrafik 10 yılı aşkın bir süredir baskıya kalite ve mükemmellik getirdi. Eğer bir baskı işiniz varsa, bugün bizi arayın veya e-posta gönderin!

Tasarım talepleriniz, grafik tasarımın birçok yönünü kapsar. Müşterilerimizin birçoğu, şirketlerinin markasını yeniden ele almamızı öneriyor; bu, genellikle yeni bir kurumsal kimlik (logolar), kırtasiye malzemeleri, el ilanları ve diğer yayınları içeriyor.

Makul fiyatlarla yüksek kaliteli grafik tasarımları gerçekleştirdik ve sektörümüz içinde etkileyici bir üne kavuştuk. Her ölçekteki müşterilerimiz grafik tasarım ve baskı ihtiyaçları için bize güveniyor. Firmanızı da mutlu müşteriler listemize eklemekten memnun oluruz.

MaviGrafik

®

Tasarım ekibimiz, müşterilerimizin isteklerini dikkatlice takip ederek ve süreç boyunca müşteri ile iletişim kurarak yenilikçi ve ilham verici tasarımlar yaratır. 10 yıllık tecrübemizi kullanarak, işinizin kalabalık dünyada öne çıkmasına yardımcı olalım. Tek bir yetkili konumdan yüksek kaliteli ısmarlama tasarım, baskı ve web çözümleri...

İletişim Bilgileri

Terazidere Mah. Davutpaşa Çiftehavuzlar Caddesi

Yıldız Han No: 42/3 Kat:3 Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye



info@mavigrafik.com



+90 (212) 612 2221



+90 (212) 612 2221



+90 (537) 897 6060

Bülten

Son projelerimizden haberdar olmak için...

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.